Frakcje

Samotnicy

Samotnicy jako jedni z ostatnich ocalałych postanowili się nie mieszać w sprawy frakcji, które powstały na zgliszczach nowego świata.

Rozpoczynając grę jako samotnik nie jesteś uwikłany w relacje z żadną z ekip na larpie więc starujesz praktycznie jako „czysta karta”.
To w trakcie rozgrywki piszesz swoją historię, wybierasz z kim chcesz się trzymać, kogo wolisz omijać szerokim łukiem. 

Ammo Angels

Ammo Angels to klasyczny amerykański gang. Można powiedzieć że to chodzący stereotyp, czego brak im w oryginalności, to nadrabiają entuzjazmem. Ubrani w skóry i jeansy, noszą czerwone bandany, bawią się na całego i robią zamieszanie wszędzie gdzie się pojawią, Aktualnie, gangsterzy ukrywają się i świętują się na odludziu, A że niedawno powiódł im się duży skok, więc musieli się przyczaić w miejscu do którego nikt nie zajrzy. A przynajmniej tak myśleli.

Zapuszczony hotel, kilka kilometrów od Richmond przy starej autostradzie 666 to wymarzone miejsce. Aby przyczaić się na kilka dni zanim wrzawa ucichnie. Skok na zamówienie nie jest niczym nadzwyczajnym, raz na jakiś czas zdarza się rodzic który chce odebrać dziecko z ręki współmałżonka, albo przedsiębiorca który musi wyeliminować konkurencję. Jednak ten skok był inny, klient w garniturze z wizytówką Korporacji Verilife nie pasował do typowego profilu a napad na konwój to ryzykowne przedsięwzięcie jednak obietnica dużej wypłaty skłoniła gangsterów do podjęcia ryzyka. Podobnie nietypowy jak cel, pojedyncza walizka o nieznanej zawartości. Co jest w środku? Ani Vince Ani Earl nie potrafią otworzyć elektronicznych zamków. W jakie wyposażona jest walizka, otwarcie siłą nie wchodzi w grę, co jeśli zniszczyli by zawartość?

Co może być w środku? jedynie logo korporacji Deadzone daje do myślenia. Bio Inżynieryjna firma moloch o prawie nieograniczonych środkach może posiadać tajemnice i technologie warte miliardy dolarów w takiej skromnej walizce. Lek na raka? paliwo do podróży gwiezdnych? serum młodości? To może być wszystko, jednak jedyne co się liczy to że pojutrze walizka zostanie sprzedana, a grupa gangsterów stanie się bardzo zamożnymi ludźmi Stara autostrada 666 graniczy z poligonem prób atomowych z jednej strony a rezerwatem indian z drugiej, więc nikt przy zdrowych zmysłach się tam nie zapuszcza. Raz na jakiś czas przejedzie tylko ktoś kto przegapił wjazd na nową autostradę, Policja właściwie się tam nie pokazuje, więc cóż może pójść nie tak?

Ciąg dalszy nastąpi…